Akční nabídka wellness pobytů na našem partnerském webu:

Proběhlé akce:

Jarní pobyty:

 

Detoxikačně-harmonizační pobyt pro tělo i mysl na 7dní nebo 6 dní  s PLNOU penzí v hotelu Džbán.

Termín: 4-10.4.2016-7 dní  a 17.4-22.4-6 dní                        

-tento týdenní pobyt je plně organizován pod vedením našeho týmu a je speciálně zaměřený na harmonizaci,detoxikaci a obnovu samoléčebných schopností organismu a očistu těla i duše.Budeme se o Vás starat a povedeme Vás každý den blíže k cíly cítit se lépe,štíhleji a zdravěji,což ke konci pobytu skutečně budete. 

-v ceně  je plná penze se stravou podporující detoxikaci organismu s ovocno-zeleninovými nápoji a čistícími čaji. Proto nečekejte žádné vepřové hody a podobně..:-)

Součástí pobytu jsou meditace,přednášky a dechová cvičení pod vedením zkušené terapeutky i bezplatná konzultace s našim  výživovým poradcem.

-na začátku a poté na konci budete přeměřeni na diagnostickém přístroji k určení váhy a složení těla-procenta tuku,vody a svalů s určením BMI.Výsledky Vám na závěr vytiskneme v grafu a připojíme redukční jídelníček na dalších 14-dní s možností bezplatné emailové konzultace dalšího  vývoje s našim vyživovým poradcem.

Dále absolvujete sérii 12-14 ti wellness procedur zahrnující masáže,koupele,vibrosaunu,zábaly atd.vhodně doplňující očistu a regeneraci těla.

-každý den  má svůj časový rozvrh (meditace,masáže apod.),budete postupně vedeni k tomu,aby jste na konci odjížděli o několik kilogramů lehčí,zbaveni stresu a nervozity,sebevědomý a plní energie.

-podrobné rozvržení obdržíte při vstupní konzultaci.

 

...přijímání objednávek ukončeno....

 

 

 

 

Víkendový regenerační pobyt v termínu 1.4-3.4.2016 nebo 22.4-24.4.2016

-wellness centrum Džbán pořádá detoxikační pobyt v samé srdci K.Studánky s ubytováním se snídaní přímo v hotelu Džbán.

-uvítáme páry i jednotlivce

Součástí je procedura speciálně sestavená pouze pro tento pobyt,jedná se o vysoce intenzivní 105minutovou detoxikační program určený k rychlé očistě organismu.

Průběh procedury:

-začíná se 60 minuty finskou saunou k otevření pórů s ochlazováním se v bazénku ve speciálním roztoku mořské soli a bylinek dle vlastní receptury

-poté následuje 45miut zábal  rašelinovo-bylinkovo zábalu zad,nohou a chodidel( namíchaná vlastní kompozice) k vytažení maxima toxinů z těla,s účinkem zároveň na  ozdravení svalů a kloubu.

-po celou dobu budete popíjet speciální čistící čaj k podpoře vyloučení odpadních látek a nastartování metabolismu.

-na závěr obdržíte detoxikační nápoj ze zeleného ječmene a bylinek.

Jelikož se jedná o detoxikaci organismu,měla by být doplněna vhodnou stravou  nejlépe již den před příjezdem ,proto jako součást balíčku  obdržíte na email informace s doporučenou stravou před i v průběhu pobytu.

Do wellnes je potřeba si vzít vlastní:ručník,přezůvky a župan.

Program:

Příjezd: Pátek

ubytovat je se možné od 13:00-21:00 hod-dále volný program.

Doporučujeme přijet co nejdříve a prohlédnout si krásy K.Studánky.

Sobota:

-snídaně 08:00-10:00-nutno dodržet pokyny v emailu ohledně volby potravin,jelikož bude nachystán švédský stůl pro všechny hosty hotelu.           

-12:00-20:00  čerpání procedur dle harmonogramu.

 

Neděle:

-snídaně a odjezd domů.

...přijímání objednávek ukončeno....